ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ

Для тих слухачів, хто цікавиться політикою та має власну точку зору на події, що відбуваються в Україні, виходить програма "ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ". Щочетверга о 14:35 у прямому ефірі прийом громадян проводять народні депутати України від блоку Віктора Ющенка "Наша Україна": - Борис Безпалий (виборчий округ © 223: Оболонь, Куренівка, Поділ); Володимир Бондаренко (виборчий округ © 219: Святошин). Ведуча програми - Юлія Цимбал. Якщо ви бажаєте висловити свою думку, або маєте запитання до учасників програми, телефонуйте до ефірної студії.

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ЗДОРОВ'Я

Найцінніший дар, що дає людині природа - це здоров'я. Про те, як його зберегти і як краще лікуватися, що потрібно знати про свій організм, щоб запобігти захворюванням, ідеться у програмі "ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ЗДОРОВ'Я", яка виходить в ефір щопонеділка о 17:05. Протягом 55-ти хвилин прямого ефіру зі слухачами спілкуються і діляться своїм досвідом відомі лікарі, народні цілителі, науковці, спортсмени та бізнесмени, що працюють в області медицини. Програма почала виходити в ефір у березні 2001 р. Сподіваємося, що вона буде для вас корисною та цікавою. Запрошуємо до співпраці. Ведуча програми - Юлія Цимбал.

ПАМ'ЯТЬ СЕРЦЯ

Світові хіти різних років, вільні пісні еміграції, радянська пісня. Записи, що не видавалися, чи були забороненими. Міський фольклор, старовинні романси та рідкісні записи - все це в програмі "ПАМ'ЯТЬ СЕРЦЯ", яку можна чути щонеділі, о 19:00. Автор і ведучий, Бичков Анатолій Ілліч, народився 29 вересня у Києві. Інженер, вчений, колекціонер, журналіст з дитинства цікавився найрізноманітнішою музикою, зібрав значну колекцію грам-платівок, магнітних записів та компакт-дисків. Програма "Пам'ять серця" виходить з 1997 року. "Я роблю це для власного задоволення та радості моїх слухачів", каже автор.

ГИТАРА ПО КРУГУ

Музичний формат програми "ГИТАРА ПО КРУГУ" - авторська пісня. За час свого існування програма привернула до себе увагу широкої аудиторії слухачів і отримала чимало позитивних відгуків. Новини про програму регулярно друкуються в інформаційному бюлетені "Авторська пісня в Києві", а також розміщуються на сайтах Володимира Харченка, Дениса Голубицького. Гостями програми "Гитара по кругу" були відомі українські та закордонні барди та поети, серед яких: Ольга Богомолець, Володимир Каденко, Ігор Жук, Юрій Кукін, Сергій Нікітін, Олександр Городницький, Віктор Берковський, Вероніка Доліна, Ігор Губерман, Андрій Вознесенський та багато інших. В програмі "Гитара по кругу" регулярно виходить рубрика "Полчаса для новичка", в якій беруть участь молоді виконавці та автори. Програма надає інформаційну підтримку молодіжним фестивалям авторської пісні, постійно підтримує контакти з усіма клубами авторської пісні Києва та інших міст України. Ведуча програми - Нінель ПАЗИРЮК. Програма виходить в ефір щосуботи о 19:00.

СТОРІНКИ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ

"СТОРІНКИ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ" (екс."Музична Скринька"). Класична музика потребує додаткового висвітлення, проте її присутність в FM-діапазоні України та Києва вкрай обмежена. Досвід европейських країн засвідчує її необхідність для духовних потреб громадян, для культурного розвитку держави.
Програма має найширший віковий ценз слухачів - інтелігентних, освічених, здатних приймати самостійні рішення та мати власну думку; з певним статусом в суспільстві або ж з конкретними життєвими перспективами.
В ході програми висвітлюються музичні події та новини з усього світу, анонсується концертна афіша Національного симфонічного оркестру України, в прямому ефірі проходять зустрічі з відомими диригентами, солістами, композиторами та музичними критиками, проводяться розігрування квитків на концерти класичної музики а також розповідаються веселі історії з життя музикантів.

TALK&PLAY

"TALK&PLAY" - проект, що існує вже понад 8 років. Цикл складається з двох програм. На початку тижня ви уважно слухаєте радіозустріч на "Капітанському містку" (понеділок, 16:00) з провідними лідерами арени Інформаційних Технологій. Наприкінці тижня (п'ятниця, 18:00) ви телефонуєте до "Радіорубки" та виграєте призи від журналу СНІР та його друзів!

РОК ТЕРАПІЯ

Авторська програма "РОК ТЕРАПІЯ" виходить щочетверга о 22:00 та повторюється щонеділі о 10:00. Не варто багато розповідати про неї, оскільки програма має власний сайт. Він містить новини, статті про концерти, рецензії нових альбомів, афішу, анонс програми, форум, розіграші дисків. Оновлення - щоденне.

ROCK-STATION

Програма "ROCK-STATION" - це простір не лише музичних бажань, але слухацьких думок, точок зору, фантазій на тему... на тему кожної нової передачі під назвою ROCK-STATION! Вас щось цікавить, хвилює, непокоїть? Тоді завітайте на дві години інтерактиву, під час якого Ви зможете висловити власні думки, знайти однодумців, розкрити своє "Я". Приєднуйтесь до дружньої родини ROCK-STATION кожної середи та п`ятниці з 21:00 до 23:00. За обговоренням теми не забудьте передати вітання усім, кого ви любите, і замовити рок-композицію. Крім того, у Ваших руках - задати тон передачі: запропонуйте тему, що турбує Вас і почуєте безліч думок та відповідей на Ваші запитання. ROCK-STATION - простір Ваших бажань! Щиро Ваша, ведуча.

ПЛАН МАРШАЛА

Проект "ПЛАН МАРШАЛА" включає в себе однойменну радіопрограму, що існує вже понад 10 років, та низку заходів, що мають на меті об'єднання молодих українських рок-виконавців, популяризацію рок-музики, підвищення культурного рівня молоді та пропаганду здорового способу життя.
Перший етап реалізації проекту - програма "План Маршала", що виходить у прямий ефір на хвилях "Радіо РОКС-Україна" щоп'ятниці о 19:00. Ведучі - Юлія Цимбал та Сергій Качинський. До ефірної студії запрошуються вітчизняні рок-групи, які протягом години спілкуються з радіослухачами та представляють на їхній розсуд свої композиції як у запису так і в акустичному варіанті. Також до участі запрошуються усі бажаючі молоді музиканти, які відчувають у собі сили не тільки грати для своїх друзів, але й вийти на широке коло слухачів.
Другий етап - створення хіт-параду молодих виконавців та фан-клубу "План Маршала", організація масових концертів з метою популяризації музикантів-учасників проекту. "План Маршала" - це реальна можливість для досягти популярності. Ми запрошуємо усіх молодих рок-музикантів взяти участь у програмі. Для цього телефонуйте у будні з 9:00 до 18:00